این چشم‌انداز هدفگذاری شده است، یک سند بالادستی است؛ باید ما این را حتماً رعایت کنیم.

— رهبر معظم انقلاب
English فارسی
امروز ۳۱ تیر ۱۳۹۸ آخرین بروز رسانی ۸ شهریور ۱۳۹۴
کاربر مهمان، برای ورود به سایت کلیک کنید
دکتر محمدتقی آذرشب

جستارها

دسته‌بندی نشده

آشنایی با چالش های مدیریتی استانها از اهداف ما است

رییس کمیته تدوین، ترویج و آموزش چشم اندازها و سیاست های کلان مجمع تشخیص مصلحت در حاشیه برگزاری این دوره در اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: دوره آموزشی مدیران راهبردی بمنظور پرورش استعدادها و تربیت مدیران کارآمد و آینده ساز کشور بمنظور رفع تهدید خلا مدیریتی در آینده برگزار می شود.
محمدتقی آذرشب با اشاره به اینکه این دوره به مدت یکسال برگزار می شود افزود: تمام مدیرانی که دارای توانمندی و دکترای تخصصی رشته های مختلف و نیز سبقه ارزشمند مدیریتی هستند و می توانند در اداره کشور اثربخش باشند در این دوره آموزش می بینند.
وی ادامه داد: ۳۲ فراگیر این دوره از مدیران میانی دستگاههای عرصه قدرت در بازه سنی ۲۵ تا ۴۰ سال و همگی از استان تهران هستند که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب شده اند.
وی اظهارکرد: این افراد در تمام ابعاد توسعه و در ذیل هشت محور حکمرانی، عدالت و رفاه اقتصادی، عدالت و زیرساخت زیست محیطی، فرهنگی، سیاست خارجی و بین الملل، علم و فناوری، حقوق قضایی و اقتصادی انتخاب شده اند.
رییس کمیته تدوین، ترویج و آموزش چشم اندازها و سیاست های کلان مجمع تشخیص مصلحت گفت: مدیران شرکت کننده، در پایان دوره به عنوان مدیران کشوری بهره برداری می شود.
وی با اشاره به اینکه تاکنون این افراد از ۵۳ استاد حوزه های مختلف در قالب های علمی، تئوری و تجربی بهره گرفته اند، بیان کرد: آشنایی با چالش های مدیریتی در استانها، فهم اقتصاد استان در توسعه کشور، تدوین برنامه ها به تبع اقلیم، شناسایی فرصت ها و تهدیدها و نیز انجام کار علمی باتوجه به شرایط استانها از جمله اهداف این دوره است.
رسول زرگرپور استاندار اصفهان نیز درخصوص وضعیت اصفهان، چالش ها و مسائل پیش روی استان و اقدامات انجام شده برای برطرف شدن این مشکلات مطالبی را بیان کرد.

1124 بار مشاهده
ارسال شده توسط مدیر سایت

بخش نظرات

اگر کاربر سایت هستید، برای ثبت نظر با مشخصات خود، ابتدا شوید.